Rock for people

24. červen 2010 | 16.48 |
› 

Už se nám to kvapem blíží - už jen 8 dní (jedu už 2.7. :)). Proč si tyto dny nezpříjemnit článkem o RFP celkově? .. A možná pak článkem například o Muse, The Prodigy, The Subwasy, Editors.. Prostě o skupinách, na které se rozhdodně podívám. :)

No, na to, abych psala o RFP sama, nejsem tak znalá, proto sem něco ukradla z jiných serverů. O:) (Odkazy najdete pod článkem!)

No, pokud mě inforamce neobalamutily, RFP letos slaví 16. výročí! :-D.. Nebo-li poprvé se uskutečnil v roce 1995, ale ne v Hradci Králové, jako je tomu teď, ale v Českém Brodě.

Datum konání: sobota 19. srpna 1995
Počet kapel: 18
Počet návštěvníků: 1100
Vstupné: 75,- v předprodeji, 90,- na místě

Docela rozdíl, oproti letošnímu roku, že?! XD.. Kapely, které tam hrály? To není důležitý. :-D Já neznám ani jednu. O:-) No, nějak se mi nechce psát o každém roku. O:-) Prostě letos se to koná v Hradci Králové nedaleko letiště. (Myslím :-D) Mapu areálu ke stažení naleznete zde - Mapa areálu.

Letos jedu poprvé, tak nemůžu povídat z vlastní zkušenosti. :-) Ale mám pár přátel, co tam už byli. :-) Mělo to kladné odezvy, jak jinak. :-D Podle mě, jak můžu soudit, je to nejlepší fesťák, který může být. A podle toho to zatím mohu soudit?.. Asi před měsícem jsem ze zvědavosti zašla na RFP fórum, abych si přečetla pár inforamcí - např. různé rady, co si sebou vzít, výhodná spojení do HK, apod. (Fórum) Hodně to na mě zapůsobilo. Přišla jsem tam jak nováček, jinak řečeno blbeček, který jede na fesťák a nic o něm neví.

Lidé tam byli hodní O:-) :-P a prokázali hodně trpělivosti a pomohli mi. Teď se cítím na fóru jako doma. :-D A proto jdu na sraz fóra, který bude na RFP. Už se tam i těším. :-) Ale to jsem trochu odbočila. :-) Dále na mě zapůsobila stránka RFP na facebooku. Díky novinkám jsem se mohla dozvědět mnoho nového, co se v HK děje, co chystají vystupující kapely, apod. Taktéž jsem mohla sem tam poradit pár lidem, co si nevěděli rady.. a "pokárat" ty lidi, co si stěžovali na všechno možný. :/ :-D

Hmh. Co dál? Takový průvodce by se hodil. Nebudu ho celý kopírovat (Je moc dlouhý :-D.), ale hodím sem odkaz. O:-) ->Průvodce ... V průvodci se dozvíte to nejdůležitější! ;-) Hlavní body průvodce:

Areál
Bankomat / Česká spořitelna
Bezbariérový přístup
Bezpečnost
Dětský program
Doprava - autem
Doprava - autobusem
Doprava - vlakem
Doprava - kyvadlová
Doprava - MHD
Ekologický program
Fotografování, natáčení a nahrávání
Hradec Králové
Hygiena
Identifikační náramky Informační stánek
Internet / T-Mobile
Mimohudební atrakce
Občerstvení
Pivo a jiné nápoje
První pomoc / Zdravotní služba
Psi a další živočichové
S sebou
Tištěný festivalový program
Ubytování
Vstupenky
Úschovna
Užitečné kontakty
Ztráty a nálezy

Překryvný hramonogram vystupujících kapel - HARMONOGRAM. Já se teda určitě chystám na kapely uvedené na začátku článku, dále asi zavítám na mandrage, Vypsanou fixu, UDG, Disco ensemble.. a dále na ty, které budou před Muse, The Prodigy.. abych měla dobrá místa.. O:) A ještě ty, na které budou chtít jít kluci, asi. :D

... Myslím, že už vstupenky všichni máme a pečlivě je střežíme! :-) Ale kdyby přeci jenom se našel někdo, kdo ještě lístek nemá a váhá, tak přináším odkaz na fórum, kde lidé, kteří nemohou jet (např. že si zlomili nohu.. ) nabízejí lístky zlevněné. ;-) Na tomto odkaze můžete i vstupenky nabídnout. :-) (VSTUPENKY)

Jinak akorát se do světa dostalo pár fotek z příprav festivalového parku - Fotky zde.

No, počasí zatím přeje.. a mělo by být hezky.. ;-)).. Informací je už dost.. pokud ne, najděte si je. :-P Nebo mi zde napište komentář a já se pokusím odpovědět. ;-)

Takže dále. Kdo se chystá už 2.7. vyjet? Nejlépe z Prahy? :-) Že bych měla nějakou společnost na tu hodinku cesty. ;-) Ještě teda nevím, v kolik pojedu, protože v HK budu mít sraz s Mírou a 6 dalšími chlapci. :-D Mně cesta trvá hodinu, takže není problém se přizpůsobit. :-) Kdyby někdo jel, tak písněte, budu fakt ráda. :-))

Berete někdo vodnici? O:-) Když už se tam bude v páte grilovat, chlastat.. tak proč ne kouřit?! :-D Bože.. to bych byla úplně v ráji.

Ua, ua, už toho bylo nadmíru a proto si jdu dát na zahradu pěkně vychlazenépivčo. ;-) Snad jste si hezky početli.

Kelly ^^

Informace čerpány především z oficiální stránky RFP - http://rockforpeople.cz a nebo z fóra - http://www.rockforpeople.cz/forum/index.php

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře