Rock for people 2010

12. červenec 2010 | 12.20 |

36226_1486285207687_1550626175- aneb jak jsem si to užívala.. x)))

Tak kde začít?.. Asi začnu cestou. =) Vyjížděla jsem 2. 7. ve 14:15 směr Hradec Králové. Příjezd v 15:30. Po příjezdu jsem šla na vlakové nádraží a čekala na partu z Boskovic. :) Zanedlouho (co jsem málem chcípla vedrem – díky bohu za vějíř), se přede mnou zjevil Míra. Juch juch. :) Ostatní čekali venku. Kdo tam všechno byl? Zdenál, Marťa, Danča, Luky, Jarda (kterýho nikdo neznal, ale připojil se k nám, dobrej týpek :D), Jenda, Šmidy a další den pak Vivaldi. X) Mám pocit, že jsem na někoho zapomněla a nevim proč. :D A pak se k nám přidaly ještě slečny. :) Ale ty jsme moc neviděli. xD

Camp byl zatím skoro prázdný, a tak jsme si mohli vybrat, kde se zabydlíme. :) Krásné místečko jsme si vybrali. :) Stany postavené.. a co teď? 

Mám pocit, že jsme šli k rybníku.. :) Chvilku jsme si zaplavali.. a šli zase zpátky.. :)

Většina lidí šla pak do města, zůstali jsme jen já, Míra a Šmidy. Poslouchali jsme Muse, The Subways.. a The Prodigy (myslím).. Jen tak si posloucháme a najednou na nás něco zaútočilo! Bylo to veliký, chlupatý a bzučelo to!! .. A útočilo to jen na mě a na Míru. Šmidyho to vůbec neobtěžovalo. :D Vůbec jsme neměli záchvaty smíchu z toho.. :D Ale já za to nemohla! Běhání dokola kolem stanů je prostě fajn! No fakt! XD 

Dostali jsme chuť na pivo, týpek odvedle nám pověděl, kde ho sehnal, a mohlo se jít. S Mírou jsme pak donesli 4. Bylo fakt výborný. (Ironie) Nikdy víc.. :D.. 

Ani už nevím, co jsme prováděli.. :D.. A mám pocit, že mi Leonek volal. =)) :* A já se pak prala s Mírou. Už ani nevím, kvůli čemu to bylo, ale myslím, že měl nějaké přidrzlé komentáře k mému hovoru.. Tse.. :P

Ostatní se vrátili nějak navečer s haldou jídla.. x)) a pití.. :D A hlavně s melounem.. :D.. Ňam! Večer uběhl jako voda a šlo se spát. :) I když.. ono se moc spát nedalo, že. Hlavně ty komentáře od Ostraváků vedle "Do píči, mě se chce chcát" .. vůbec jsme se nechlámali.. 

Sobota, 3.7. 


Kolem 5 ráno nás probudili příchozí.. Měla jsem je chuť zabít.. Lidi! Tady se spí! :/ Pak jsem nemohla už pořádně zabrat.. a stejně nás dlouho se válet nenechalo sluníčko.

. Ve stanu bylo jak v sauně, a proto jsme vylezli.. a po chvilce vyrazili do rybníka.. x)) To bylo teda osvěžení! :) .. Jak pro nás, tak pro melouna.. Hezky si přeplaval půlku rybníka a ani se neutopil.. a následná vybíjená ho taky nijak neporušila.. a my si tedy na něm po vyčerpávajícím plavání a vybíjené mohli smlsnout. x)

34517_1486283487644_1550626175


Ve 14:00 se otevíral Areál.. Lidí jak ... velká fronta prostě.. xD Následovala velká prohlídka celého areálu a hledání malinovky – nikde se nenašla.. :/ .. Zašli jsme do stanu, kde byli Evropa2 stage a Cool stage. Míra se Zdenálem zmizli někam do předních řad a my ostatní vše sledovali z povzdálí. 

Šla jsem se projít do stanového městečka, když se mi ozval Suki. Srazila jsem se s ním a s jeho kamarádkou Jančou u vstupu a šli jsme na pití. Díky Suki. :* A pak zpátky do stanu. Poprvé jsem si zařádila na Cocotte Minute, byli úžasní!! =)) Dále Mandrage, na které jsem se celkem těšila. X)) Ehm, už tady mi paměť neslouží. :D Šli jsme si snad sednout na kopec (z druhé strany) od ČS stage a tam sem si dala spicha s Mírou. 

Asi jsme zašli zase do stanu a zaposlouchali se do Mňagi & Žďorp.. :D Už ani nevím, co se ten večer dělo.. :D Jen skákání chlapců úplně vzadu na Lyapis Trubetskoy. Ale jistá si nejsem. :D Ale nepřidala jsem se. Byl to můj první den.. a ještě jsem nebyla ... svá.. :) Tak jsem nechala kluky vyblbnout a skoro se přizabít. :D ... 

Venku jsme čekali s Mírou a ... sakra nevím s kým na Zdenála. :) A mně začínala být zima.. :D Uaa, kdo by to čekal v kraťáskách a tílku. :D

Noc. Dobrou noc. :) ...

Neděle, 4.7.2010

Ráno nás vzbudilo šílené vedro, fakt hnus. Ihned jsem zatoužila se jít zase smočit do rybníka. Tak jsme šli. ... Nebrala jsem si čočky, abych se konečně taky mohla potápět.. x)..Konečně.. Měli jsme s sebou lítající talíř.. Parádní věcička.. :D.. No.. a já byla konečně ve svém živlu... O:) No jo, přepadávat nenápadně pod vodou, to by mi šlo.. xD A kousání do zadku taky, že .. Míro?! XD 

Jo a ještě před rybníkem, když jsem s Dančou a Jardou šla k umývárnám, nakopla jsem si slušně palec, že ze mě tekla krev jak z .. xD Prostě su šikovná. x)

Kolem 12 jsem se stavila s Dančou u T-mobilu nabít mobil a na chvilku na net. x) Danča pak šla na Ch. Straight a ostatní jsme si zašli na Pink It Black na ČS stage.. docela pohodička. ;) 

Hmh, pak nevím, co se dělo. O:) Ale zašla jsem si do stanu a nechala tam mobil. :/ .. No co, jsem šikovná. :D Zašla jsem si na Sto zvířat.. Nehráli moji oblíbenou písničku s ovečkou jako!! :(( Ale jinak paráda!! Pak jsem si šla čekat frontu na The Prodigy. Hráli od 22:15? A já tam čekala už od cca 18. XD Hezky jsem si sedla k zátarasu a čekala. Kluky jsem nikde nemohla najít. Následovali Alexisonfire. Neměla jsem tušení, oč jde, ale dost se mi to líbilo!! Takhle se ale unavit před The Prodigy. :D Ale parádní. :) 

Uviděla jsem Zdenála a tak.. Nejdřív jsem požádala jednu slečnu, co stála vedle mě, aby mi podržela místo a rozeběhla se za nimi. Byl tam i Míra.. seděl u zátarasu.. Porafali jsme se, že jsem neměla telefon.. a že tady oba jsme už pěknou dobu.. a já se zase vrátila na svoje místečko na druhé straně. 

Následovali Tricky. Taky jsem neměla žádnou páru o tom, co za styl hrají.. Hudba to byla taková.. melodická, uklidňující.. sem tam mě to nudilo.. :D.. Ale ten černej týpek byl krutě zhulenej. :D Jak si tam ještě dával šleha na pódiu ne.. :D.. A taky pozvali na pódium lidi.. hned bych tam šla, ale nechtěla jsem přijít o místo na The Prodigy. O=) 

Tak. Po skončení Tricky následovala cca hodina čekání. To bylo to nejhorší čekání, jaké jsem zažila. Začali se tlačit lidi.. a nemohli pochopit, že se do první řady prostě nedostanou. Za mě se dostala jistá slečna, která byla lehce přiopilá s pivem a cigárem v rukách. Chtěla po nás, co byli vepředu, abychom jí udělali místo. Ha ha ha. Vtip dne. Začala být lehce nepříjemná. Snažila jsem se jí ignorovat. .. Do slečny vedle mě típla cigáro, málem ji polila pivem.. a začali se hádat.. Jiná slečna z druhé strany mě začala bránit. Prostě ta slečna za námi byla úplně mimo. 

Těsně před začátkem pustili taneční písničky. Všichni se začali hýbat a slečna za mnou začala kopat kde mohla. Nevyšlo jí to, no. 

The Prodigy si dali trošku načas, ale ne zase tak moc. :D.. Po jejich příchodu začala mela a já už byla úplně namáčknutá na zátaras. Byla jsem prvních pár minut v transu. Začali vytahovat lidi z prvních řad, i tu vedle mě a ta slečna za mnou se dostala vedle mě. Šňupla si cosi bílého, sundala si triko.. Nechápu. XD .. Pak jsem se vzpamatovala a začala skákat (v náporu lidí to moc nešlo), pomalu mě začali bolet ruce.. házela jsem hlavou o 106 a začínala si uvědomovat, že asi za chvilku umřu. :D Díky bohu tu byli securiťáci, hasiči a tak, kteří podávali kelímky s vodou. :) Pila jsem každou chvilku a taky se jí totálně polívala. x) Bez toho by to nešlo. 

V průběhu vystoupení se to čím dál "zhoršovalo", či jak to říct. :D Securiťáci už pomalu nestíhali držet zátarasy, kdyby The Prodigy hráli dále, je po něm a já ležím na zemi. :/ 

Jako.. vůbec jsem na něm nebyla nalepená a nebyla úplně prohlá přes to zábradlí. Vůbec. 

Týpek za mnou se kolem mě chytil hrazení a já měla šíleně úzký prostor k dýchání. Úplně mi k sobě mačkal žebra. Sem tam na mě promluvil. Nejvíc mě dostalo: "Jestli budu mít erekci, tak je to z toho zpěváka a ne z Tebe, neboj." Vůbec jsem nestíhala. :D

Ale jo, docela se mi hodil. :D Nemusela jsem se pak držet hrazení a bát se o první řadu. :D

Skákala jsem, obě ruce ve vzduchu, zpívala jsem, co jsem uměla.. a sem tam se dívala z očí do očí s černochem /má úplně hustý oči!!/.. a taky s kytaristou.. pak oba dva ukazovali na slečnu vedle mě, co byla skoro úplně vysvlečená.. tak jsem upoutala jejich pozornost taky.. :D 

A po dlouhém pohledu černocha při pití, mě polil vodou.. Díky!! :D:D:D.. 

A přidávali!!! x))) Úžasná show to byla.. neskutečná.. chci jít znova.. 

Po The Prodigy jsem se sešla s partou a šla si vyzvednou piva, co jsem vyhrála od Staropramenu. 24 plechovek. x) Hned jsme si každý jedno dal. :) Byla jsem úplně nabuzená ještě.. :D A ve vrchním dílu plavek mi nebyla vůbec zima.. :D :D.. 

Piva jsme odnesli do stanu, tam se převlékli a ještě si zašli na Blasted Mechanism. x) Po BM zpátky ke stanům, dát si pivo, loknout si s Mírou jednou rumu.. ‚Ale pšt, já ne :X) A pak se šlo nějak spát. x)).. 


Pondělí, 5.7.2010

Zase nás vzbudilo neskutečné vedro. Uaah. Takhle každý den vstávat, to je děs. :D 

Posedali jsme si do kruhu a začali hrát 6 bere. Dokonalá hra. :D Taky jsme zašli k rybníku. Krom Míry a Šmidyho, darebáci. :P Ale Vaše chyba. Bylo to úžasný.. :))

Vzala jsem si nafukovací podsedák a držák na piva.. Hezky mě nadnášel a já nemusela plavat.. XD Kluci si toho všimli.. a samozřejmě mi ho museli vzít.. :D Jako po The Prodigy vyvíjet nějakou aktivitu?! To nejde.. :D:D.. 

Po pořádném vyblbnutí jsme si šli zahrát bang.. x)) a taky ještě čing čong, cosi od Vivaldiho.. XDD .. Strávili jsme tam pěkně dlouho dobu, než jsme zamířili zpátky ke stanům.. Bylo tam prostě úžasně.. x).. 

Kolem 15:00 jsme si zašly s Dančou k T-mobilu na net, kluci čekali na stolní fotbálek.. Pak najednou nikde nebyli.. Už nás to ani nepřekvapilo. =p Tak jsme se různě potloukaly po stánkách..

Chtěla jsem vidět Disco Ensemble.. ani nevím, zda se mi to podařilo. Čekaly jsme u T-music sky.. a kluci nikde.. A nebrali mobil, takže někde pařili. =p

No, později odpoledne začalo šíleně pršet.. xD Nahodila jsem palestinu jako deštník a utíkaly jsme se schovat do Cool stanu. Chtěly jsme si tam dát henu, ale měl pauzu, pche. Tak jsme běželi do velkého stanu, kde hrála Aneta Langerová.. XD Lidí tam bylo teda hodně, ale jen díky tomu, že venku fakt lilo jak z konve. :D 

Po slejváku jsme zašly si udělat tu henu. Danča si dala na ruku "Ha Ha Ha" – nevím, jaký mezitím byly znaky. :D A já na hrudník blesk v závorkách.. :D:D.. 

Kolem půl 9 si to štrádujem pomalu na Muse. X) Před nimi hrála Juliette Lewis. Tipla bych, že jsme přišli nějak v polovině. Srazily jsme se s klukama, kteří stáli moc vzadu na to, abych byla spokojená. :-D Takže jsem se odtrhla a pomalu se cpala dopředu. O:) Nenápadně jsem se procpala tak do 8 řady, líp to nešlo.. A byla jsem na stupínku, takže výhled dobrý. 

Viděla jsem vepředu úplně zmoklé fanynky Muse, které tam čekaly snad od rána.. XDD 

Následovala cca hodinová pauza.. a už začala mela, jak chtělo hodně lidí dopředu.. Ani nevím jak, ale dostala jsem se zase o něco blíž.. :D 

MUSE! Juch, je po 22:00.. nikde nikdo.. Začínáme zpívat "We want Muse, We want Muse".. xD A přicházejí..! XD

Po prvních 2 písničkách se dostávám cca do 4 řady.. :D (Za nenávistných pohledů slečen, které byly předtím přede mnou :D).. Ale to jinak nešlo.. :D To mě strhl při skákání dav!! XDD Ale že jsem si vůbec nestěžovala, že.. O=) 

Řeknu Vám, že jsem prostě byla jak v transu. Nevěděla jsem, čím se kochat dřív. Jestli Mattem, bubeníkem, efekty.. a nebo hudbou.. :D:D.. Bylo toho strašně moc najednou.. Snad jsem nezírala s otevřenou pusou.. :X 

Nemám slov ještě teď.. Tak mi to všechno vyrazilo dech.. Zpívala jsem s ním, skákala do rytmu, vlnila se do rytmu.. Snažila se to všechno vnímat všemi smysly.. 

A to, že přidávali.. nemělo chybu.. Strašně rychle to utíkalo.. A to zakončení bylo prostě geniální.. taková mlha... Úplně mě to dojalo.. 

Taky sem volala Martí a Vojtovi. x)).. Chtěla jsem udělat někomu radost.. :*

Po skončení jsem si našla kluky.. sedli si na stupínek.. a pšt.. :D.. Chvilka rozjímání... xx

Šli jsme si dát pivo a sednout na kopec.. x) A poslouchali Archive. :)..

Kebab Kebab Istanbul!! XD Nevím, zda jsme na ně pařili v pondělí, či úterý.. ale neměli chybu XDD.. 

36472_1431896529134_1584531176
Poté jsme zašli na Fly Fly Fly, kteří byli na Rock&Pop stage. Poprvé jsem byla v kotli! Sice v malém, ale i tak mi to stačilo XD.. A už nikdy nebudu skákat s cigárem v ruce.. :D /Spíše si svážu vlasy do culíku/ :D.. 

Ten večer neměl chybu. x)

Úterý, 6.7.

Poslední den, chjo. Ale první den, co jsme nešli k vodě. :D A taky první den, co jsme se vzbudili tak pozdě, protože nás nevzbudilo zasraný sluníčko :D.. A taky sem se lekla, když se kouknu a ne, že vedle mě leží Míra, ale vedle něj Luky /mám ten pocit/.. ! :D No jo, ono pršelo a všichni spící venku se museli někam schovat. :D Muhehe, já věděla, proč zůstat ve stanu. ;)

Hráli jsme 6 bere a u toho jedli vše, co zbylo z fondu. x) Ňááám, to byla ale žranice! :D Pak začalo nějak pršet.. a my se naskládali do jedno stanu.. :D A tam hráli zase čing čong. :D

Kolem 11 jsem s Mírou vyrazila do Areálu na sraz fóra, jenže nikde nikdo.. Tak jsme chvilku čekali.. A zase se vrátili.. x)

Odpoledne jsme zašli do ČVUT stanu, kde jsme strávili fakt hodně času. :D Dostala jsem velkého ježka z klece, vzala si magnet+otvírák v jednom, s Jendou jsem si zatančila /to, jak musíte podle těch šipek :D/.. a nejen my, ale i Míra s.. ? :) Nemám páru. :D Plazmová TV + 3D efekt.. úžasný.. a chvilka odpočinku u Doby ledové 3. 

Taktéž na takovém plátně na zemi, kde se objevovali různé věci.. Třeba listí.. a my ho odkopávali jinam.. Sem tam se taky rukama plácli.. :D Jo, to nás zabavilo na hodně dlouho.. Marťas si zahrál nějakou hru /nevím teď, jak se jmenuje/.. 

Taktéž Detektor lži. ^^ První šel Míra, poté já. :) 

Po pořádném vyblbnutí se každý rozprchl kamsi. Míru jsem doprovodila na Gallows a šla mu do stanového městečka pro mikinu. Potkala jsem tam po chvilce zbytek.. a zase jsme mohli razit zpátky. x) 

Jdeme čekat na The Subways! V levé části u hrazení je místečko, tak zabíráme to. Někdo tam měl přes to mikiny, ale smůla no.. =D 

36958_1486286927730_1550626175

The Subways jsou tu!! Uaaaah.. Jen co zazněl první tón.. Byla jsem mimo.. ^^ Neskutečné.. Míra pustil nějaké slečny místo něho dopředu, vedle mě, slaboch.. :P Neměl to dělat. Ta blonďatá slečna vedle stála skoro celou dobu jako prkno, snažila se mi přimáčknout kůži na hrazení, podkopávala mi nohy, ale měla smůlu.. Muhehe.. :P Já si skákala do rytmu, házela hlavou s rozpuštěnými vlasy, řvala /ječela/ a zpívala, co znala.. Asi si moc neužila svoje prkenné stání.. XD 

Atmosféra neměla chybu.. On je prostě úžasnej.. <3 Jak nás vyhecoval.. XD A Charlotte taky, samozřejmě. ;-) 

Ty jo, škoda, že nikde asi nebudou videa, co natáčel hlavní kameraman. :( Protože byl naproti nám... a co jsem slyšela, tak mu málem vypadli oči z ďůlků, když jsme na sebe s Mírou střídavě řvali.. :D /Ano, bylo docela ticho/ :D.. Ňuf.. :-*

Chci znova.. Nejvíc oni.. :-*

Bohužel nepřidávali, darebáci jedni..:( A tak jsme se vydali na Billy Talent. Já, Míra a Danča jsme se ještě v eufórii rozeběhli, páč tam šli snad všichni. :-D Zastavili jsme se na pravém okraji, ale já si to hezky štrádovala dál.. :) Až jsem skončila ve třetí řadě.. No, pár slečnám se to nelíbilo, ale co já zmůžu, že.. :D Byla jsem dál, jenže tak blízko a do středu mě vtáhl lid! :D Div, že jsem neskončila na zemi. :D Byla to paráda, když se jedna slečna do mě opírala lokty..a zarývala je do mě. Chudinka.. moc dlouho jí to nebavilo.. ještě k tomu, že jsem skákala a ona bylo o hlavu menší.. :D Nemám ráda lidi, co dělají takové naschvály. :D A pobavil mě komentář "Co do mě strkáš?" ... :D:D:D.. 

Na to, že jsem se na BT těšila, mě docela zklamali, no. :( Ale co dělat, aspoň se snažili. :D Aj jsem si něco zazpívala.. :)).. 

Co si pamatuju, tak jsme si zaskákali na NOFX pořádně! :D.. Vtipálci to byli. xD Nejdříve jsme sami s Dančou tančili v zadu, a po chvilce se k nám přidali klucíí.. A to byla mela.. :D Dostala jsem do zubů od Zdenála.. :D Hh XD.. 

Chtěla jsem strašně na Editors. Ale bohužel, no. Nikdo moje nadšení nesdílel, a tak jsme je poslouchali z dálky. Aspoň. 

Následovali Kryštof.. To bylo atmosféra.. Aj jsem si krásně zatančila.. :-* A Míra mě vzal na ramena! No nechápu, jak mě mohl unést, to fakt ne. ^^ Ale parádní výhled jsem měla. :D 

Morcheeba pěkně zakončovala celý festival. I když mi byla šílená zima, dokázala jsem si jí užít. Brekeke. Strašně nádherný hlas má. A když jsme se zvedli a šli do stanového městečka.. tak těsně po vstupu do něj, začali hrát tu, na kterou jsem se nejvíc těšila – Rome wasn't built in a day.. Trošku jsem si zazpívala.. všichni ještě pařili a já s Mírou šla spát.. Protože nás čekala brigáda.. 

Nevyspali jsme se. Jak jinak. 

Středa, 7.7.

Budíček zvaný Zdenál nás "vzbudil" před 4 ráno. Parádní čas na vstávání. Vážně!

Sraz brigádníků v půl 5. Vyfasovali jsme žluté reflexní vesty, odložili si krosny, vzali si pytel a šli sbírat odpadky. :D 

Jo, v areálu to ještě šlo. Postupovali jsme celkem rychle. S Mírou jsme dostali od týpků zmrzku, 2 jsme dali nějakým slečnám. To docela nakoplo. :-D Vedoucí nás furt někam posílal.. 

Sluníčko se dralo na oblohu.. a bylo furt a furt tepleji. A taky hůř. Únava se dostavovala a já začala pomalu odpadávat.

Dodělali jsme areál a šli ven. To už jsem myslela, že omdlím. Tolik odpadků. Ty lidi jsou vážně prasata. Nehorázný, co všechno tam nechali. To si to po sobě nemůžou sakra uklidit? 

Nejhorší bylo, že už nás bylo pak celkem málo na velký úsek, ale zvládli jsme to. Odpoledne si Míru odvezli, aby sbíral pytle a kdesi je vykládal. 

Nastala nuda, nuda, nuda. Už jsem se jen tak ploužila, jak hromádka neštěstí. 

Dostali jsme první jídlo dne. Dvě malá jablíčka a trojúhelníček sýra. No ňam, to mi žaludek akorát rozdráždilo

Začala mě bolet noha, jak jsem jí měla na palci rozřízlou. Au. 

Donesli nám pizzu. (Že já to před Mírou říkala.. :D oni tam, kde byl, žádnou nedostali. :D :P)

Díky bohu, že jsme skončili o cca 2 hodiny dříve, déle bych to už nevydržela. Sice nám to strhli z platu, ale nevadí. A lístek nám nenechali na památku, pche. :(( 

Akorát jsme stihli bus. Na nádru si dali Staropramena. Ve 20:15 vyjeli Studentem do Prahy.. A tak, no.. ;) 

37284_1315933822470_1354461504

Krásné zakončení s fondue u mě.. x))..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Rock for people 2010 kelly-kvetinka 12. 07. 2010 - 12:23